12 Mayıs 2013 Pazar

Annem ve Ben etkinliğinde tosunumla..

Bu gün anneler günü ertesi.. 29 hafta boyunca hareketlenmemiş hormonlarım bu gün tavan yaptı sanki. Tosunumun  anneler günü için okulcak arkadaşlarıyla hazırladıkları Annem ve Ben etkinliğine katıldık. Etkinliğin  başında yayınlanan sinevizyon gösterisiyle   başladı  kendimi tutamamam.
Şarkılar oyunlar derken.... En son oğlumun bana yaptığı bileziği bana verirken  ''anneler günün kutlu olsun annecim '' sözleri dudaklarından dökülürken sesinin titremesi ve su koyuvermesiyle  o zamana kadar gözlerini  birbirinden kaçıran  ben ve oğlum tüm anne ve babaların önünde  salya sümük birbirimize dolandık. Neyseki öğretmenimiz imdadımıza yetişti durumu kontrol altına aldı.
 Canım oğlum benim duygusal annem evde bile bana şarkı söylerken dayamayıp ağlayan kuzum. Ben çok ama çok şanslı bir anneyim senin gibi bir evlada sahip olduğum için, iyi ki varsın, iyi ki doğdun, iyi ki oğlumsun   senin annenim bitanem....


 Bu günkü eğlenceden..
 Toplu şarkı söylerken
 İngilizce öğretmeniyle oyunlarda..
 Beden eğitimi oyunlar..
 Babamızla 2 kez 1. oldular..
 Sınıf öğretmenimizin cuf cuf treni..
Müzik öğretmeni şarkılarla oyunlarda.. Resim atölyesinde maske yaptık.
Yok daha fazla bunları yazmayayım boğazım hala düğüm düğüm ..
 Gelelim Nehir kızıma oğlum bu ismi  seçti seçenekler arasından .. Tuna Nehrim olacak inşallah..
Bu hafta itibariyle 29. haftadayım. Hafta itibariyle 1274 gr 35 cm  gelişimi iyi gidiyor gibi.. Tosunumda olduğu gibi kasılıp kalmıyorum şunu yiyim aman eksik kalmasın bunuda evde bulundurayım. Gayet rahatım bu konuda dolayısıyla oğluşta aldım 18 kg yerine Nehir kızımda henüz 7 kilo almış durumdayım tabii daha 2 ayımız var belli olmaz ama bu gidişle 6 kilo daha alırım diye düşünüyorum.
 Geçen haftalarda kızıma oda takımını beğendik. İlk etapta şifonyerini yaptırıyoruz 6 ay sonra da odasına geçeriz diye düşündük . Şu sıralar biraz panikledim havaların ısınmasıyla  gezip istediklerimi alamıyacağım diye  eksiklerim çok ve İzmir bu konuda çok dağınık alışveriş mağazaları, bebek mağazaları vs.
Neyse gerisi yeni bir posta inşallah bakalım..Hiç yorum yok: