15 Aralık 2010 Çarşamba

Kum boyama ve resim

Şu sıra blogla çok ilgilenemiyorum. Arada bir bakıp çıkıyorum sizi unutmadım ama arkadaşlar ziyarete geleceğim en kısa zamanda.
Çok yoğunum ama tosun uyanıkken başka bir işle ilgilenmek zor oluyor. Okula gelen bir kırtasiyeci aşağıdaki kum boyamalardan satıyordu. 2,5 tl çok uygun geldi bana. Evde uygulamak süper ama mutlaka altına bir şey sermek gerekiyor.
Tuna'ın eline değdiği zamanki etki çok hoşuna gitti. Arada saçlarınada bulaştıysada biz çok eğlendik.

İlki yılbaşı temalıydı. Yaklaşan chrismas için; ikincisi ise vazgeçilmez tutkumuz tabii arabalar.

Çok uzun sürmüyor en fazla 10 dakika. İdeal bence yoksa azıtıp her yere saçmaya başlayabilir.Bu arada insan figürü çizmede ilerleme kaydediyoruz. Eller ve ayaklarda eklendi. Hatta ayaklara ayakkabı giydiriyoruz.
Biraz uzaylılara benziyorlar:)Yandaki çıkıntılar elleri oluyor. Ancak bu kadar tabii. Bazen baya baya benzetiyor ama ben çekesiye karalıyor bunlar yakalayabildiklerim.

Bu arada tosun 30 aylık oldu. Uzun süredir gelişmelerle ilgili bir şey yazmadım. Bir kenara not etmek lazım yoksa hemen unutuluyor.

7 yorum:

Mlke-Btkn dedi ki...

Kum boyama bizde yaptık, bahsetmiştim daha doğrusu ben yaptım :)))

bizim ki olur olmaz döküp, saçmaya başlayınca :))

çok kısa sürüyor ve çokta uygun fiyatları ama ben biraz daha büyümesini bekleyeceğim sanırım ;)

Bir Terazi Kizi... dedi ki...

Bizde daha denemedik hic kum boyama,ilk firsatta alacagim insallah,Ömer Tuna baya büyümüs,kocaman delikanli olmus,masaallah diyleim,sevgiler canim...

anne kaleminden dedi ki...

biz de yapmıştık, eğlenceli:)))

Bahar dedi ki...

Biz henüz hiç denemedik, karşıma da çıkmadı, ama çıksa cesaret edip alır mıyım onu da bilemiyorum, yazın balkonda daha rahat olabilir sanki :)

Ömer Tuna dedi ki...

BENDE BAŞTA CESARET EDEMEMİŞTİM. Ama korkum yersiz çıktı aksine dikkatli davranmaya çalıştı tavsiye ederim kırtasiyelerde satılıyor arkadsaşlar

sanberk dedi ki...

süper ya bu delikanlım nasıl da güzel yapmış öyle.Sanberke verirsem kumları dağtmaktan başka bişey yapmaz.Aferin yakışıklıma çok güzel aktivitelri yapıyor.akılı bıdık seni.
Resimleri de çok güzel çok beğendim.

Ömer Tuna dedi ki...

Teşekkür ederiz sanberk'in annesi.